KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13903244
nr 1390 3244
Valfrid Nelson
(1849-1930), Sverige
Pastell, Kustklippor. Signerad, 58x28, yttermått inklusive ram: 69x40 cm
Valfrid Nelson, svensk bildkonstnär född 1849, död 1930.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:58:56
12/4 19:51:56
Valfrid Nelson
Läs mer om Valfrid Nelson